Çarşamba, 20 Mart 2019

Cide Rehber- AK Parti Cide İlçe teşkilatı kadın kolları bugün kadınlara yönelik kahvaltı etkinliği düzenledi. Liman içindeki Belediye tesislerinde düzenlenen etkinliğe 250’nin üzerinde kadın katıldı.

8 Mart Kadınlar Günü etkinliğinin devamı niteliğindeki etkinliğe ilgi yoğun oldu. Sabah başlayan program öğleden sonraya kadar devam etti. Kahvaltı etkinliğinde kısa bir konuşma yapan AK Parti kadın Kolları Başkanı Sebahat Ayçin misafirlere hoş geldiniz diyerek, Katılımlarından dolayı teşekkür etti. “ Kadınlar günümüz kutlu olsun diyorum. AK Parti Kadın Kolları olarak etkinliklerimize bu dönem yeni başladık. Cide’de çok güzel şeyler, etkinlikler yapacağız. Etkinliklerimizden haberdar olabilmeniz için telefon numaralarınızı arkadaşlarımıza bırakırsanız iyi olur, düşüncesindeyim. Var olan telefon numaraları da bu arada güncellenmiş olur. SMS yolu ile etkinliklerimizden haberiniz olacaktır. AK Parti Kadın kolları 4,5 milyon üyesi ile dünyada kadınların üye olduğu STK ların içerisinde en büyüğüdür. Bizler Cide’de sizler ile birlikte çok güzel şeyler yapmaya çalışacağız. Liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan kadın isterse her şeyi değiştirir, hatta dünyayı değiştirir diyor. Biz de onun peşinde çok güzel şeyler yapacağız” dedi.

Konuşmasının sonunda Afrin’de ki şehitlerimize ve tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diledi.

Kahvaltı etkinliği yapılan ikramlar ile öğle sonuna kadar devam etti.