Çarşamba, 20 Mart 2019

Cide Rehber- Milliyetçi Hareket Partisi Cide teşkilatı bugün iftar verdi. Belediye’nin liman içi tesislerinde verilen iftar yemeğine 500 davetli katıldı. İftar öncesi Kuranı Kerim tilaveti yapıldı. Hep birlikte iftarların açılmasından sonra dua yapıldı.

İftara MHP Kastamonu Milletvekili birinci sıra adayı İbrahim Maşalacı, Belediye Başkanı Nejdet Demir, AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Ergün, Cide Otomobilciler ve Şoförler Odası Başkanı Halis İşler ile Cideliler katıldılar.

Samimi ve nezih bir iftar davetine ev sahipliği yapan MHP ilçe Başkanı Şaban Yıldırım İftara gelen misafirler ile birebir ilgilendi. 500 davetliye Cide Ülkü Ocaklarından gençler hizmet ettiler. Gerek masaların hazırlığı, gerekse iftariyelerin dağıtımında hiçbir aksaklık yaşanmadı. Gençler tüm davetliler ile ilgilendiler. Kalabalık davetli grubuna ikramlar zamanında ulaştı. Gençleri Ülkü Ocakları Başkanı Seyrani Filikçi organize etti.

Davet sonrasında MHP İlçe Başkanı Şaban Yıldırım, tıpkı öncesinde olduğu gibi tek uğurladı, katılımlarından dolayı teşekkür etti.