Pazar, 24 Şubat 2019

Cide Rehber- Milletvekili Murat Demir’in bugünkü gündemi Kastamonu’nun yolları oldu. Karayolları Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi’yi, Milletvekili Hakkı Köylü ile irlikte ziyaret eden Murat Demir, Bölge Müdürlüğünün 2018 yılı projeleri ile ilgili bilgi aldı.

Kastamonu’da devam eden projeler ile ilgili istişarede bulunan Milletvekili Murat Demir, Cide’nin gündeminde olan iki konuyu yakından takip ediyor. Bunlardan birincisi geçen hafta fırtına sonrası dev dalgaların Çandır köy altında karayolunda yaptığı tahribat diğeri ise Cide Kurucaşile yolundaki gelişmeler oldu. Cide’de yaptığı fırtına sonrası yaptığı incelemeyi Bölge Müdürü Özendi’ye aktaran Demir, Cide sahilinde karayolunda meydana gelen tahribat ile ilgili gereğinin yapılmasını istedi. Bu arada Cide Kurucaşile yolunda tamamlanan etüd çalışmasından sonra proje firmasının çalışmaya başladığı bilgisini aldı.

Cide ilçesi dışında Taşköprü’den Tosya’ya kadar tüm ilçelerde karayollarının yaptığı çalışmalar ile ilgili bilgi alan Milletvekili Demir, konu ile ilgili takipçileri ile paylaşımda bulundu.